Haber

CHP Nilüfer teşkilatı Bursa’da parti tabanıyla buluştu

BURSA (İGFA) – CHP Nilüfer İlçe Başkanlığı’nın yerel temsilciler ve yürütme kurullarıyla gerçekleştirdiği toplantıya ilginin yoğun olduğu görüldü. Toplantıda katılımcılar mahallelerinde karşılaştıkları sorunları ve seçim faaliyetlerine ilişkin önerilerini CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özgür Şahin’e aktardılar. Önder Şahin, yerel seçim sürecinde daha etkin çalışabilmek için parti tabanındaki hareketliliğin, üyeler arasındaki bağların ve bir araya gelmenin önemli olduğunu vurguladı.

Şahin’in yaklaşan yerel seçimler açısından mahalle teşkilatlarının önemine değindiği toplantıda, temsil ve yürütme kurullarının çalışma sistemi, yerel seçimlere ilişkin saha çalışmaları, yeni üye kazanımı gibi konular ele alındı.

Ayrıca CHP Nilüfer İlçe Başkanlığı’nda geçtiğimiz ay yapılan seçimle göreve başlayan yeni mahalle temsilcilerine sertifikaları verilirken, emek veren eski mahalle temsilcilerine de teşekkür belgeleri verildi.

Başkan Özgür Şahin de seçim süreci boyunca yoğun ve sistemli bir saha çalışması yürüterek CHP’nin Nilüfer’deki oy oranını artırmayı ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni partiye kazandırmayı hedeflediklerini belirterek, tüm katılımcılara teşekkür etti.

aliaga-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu